Den Haag, Prins Hendrikstraat 99-I
Den Haag |
|
Deze beleggingsmogelijkheid betreft een woonetage, gelegen op de 1e etage, in een leuke drukke winkelstraat nabij het centrum van Den Haag.
In het Zeeheldenkwartier vindt u prachtige gebouwen en sfeervolle pleinen. Het is één van de gezelligste van de vele 19e eeuwse wijken die Den Haag nog heeft. Er is een bijzondere mix van 19e eeuwse gebouwen. Er is wat nieuwbouw aanwezig, maar de trent lijkt te zijn om hier meer in 19e eeuwse stijl te gaan bouwen.
Een gerenoveerde 3 kamerbovenwoning met een dakterras van ca. 48m² groot, in het gewilde Zeeheldenkwartier Den Haag centrum. Overal voorzien van dubbele beglazing en cv-verwarming. Splitsingstekeningen en toestemming DSO gemeente Den Haag aanwezig.
Pandinformatie |
|||
Vloeroppervlakte | Vloeroppervlak woongedeelte: bruto ca. 73 m² met een ruim dakterras van ca. 48m² groot. |
||
Eigendomssituatie | Volledig eigendom | ||
Bereikbaarheid | Zeer goed bereikbaar. | ||
Contractinformatie |
|||
Huursituatie | Volledig verhuurd | ||
Huurgegevens | Het betreft een sale and lease back constructie, op datum van overdracht zal er met de huidige eigenaar een 5 jarig huurcontract gesloten worden met een kale huursom van € 9.200,- per jaar. Het onderhoud aan de woning en eventuele renovatie kosten zijn voor rekening van de huurder. De eigenaar wenst een koopoptie na 5 jaar in de huurovereenkomst op te nemen. En een eerste recht van koop op te nemen in de huurovereenkomst. |
||
Indexering (toelichting) | Jaarlijks | ||
Investeringsprofiel |
|||
Huursom | € 9.200,00 kale jaarhuur. | ||
Koopsom | € 125.000,- K.K. | ||
Factor | 13,6 | ||
Pandinformatie |
|||
Aanvullende informatie | Er zal een koopoptie in de huurovereenkomst opgenomen worden waarbij de huurder na 5 jaar het recht heeft de etage terug te kopen voor 1.10 maal de koopsom. Tevens zal er een eerste recht van koop opgenomen worden in de huurovereenkomst. |
||
Contact |
|||
Aanbieder | Algemeen |
||
Direct reageren |
|
Foto's |
||
---|---|---|
![]() Beleggingsobject |
![]() Bovenwoning |
![]() Beleggingspand |
![]() Staatbeeld |
![]() Beleggingsobject |
![]() Prins Hendrikstraat |
Vergelijkbaar aanbod: | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Vlaardingen Winkelpand Prijs: € 0,00 Factor: 0,0 Afstand: 20 km |
![]() | Rotterdam Winkelpand Prijs: € 0,00 Factor: 0,0 Afstand: 22 km |
![]() | Rotterdam Winkelpand Prijs: € 0,00 Factor: 0,0 Afstand: 28 km |
![]() | Dronten Winkelpand Prijs: € 0,00 Factor: 0,0 Afstand: 109 km |
![]() | Bussum Winkelpand Prijs: € 0,00 Factor: 0,0 Afstand: 63 km |
![]() | Gorinchem Winkelpand Prijs: € 0,00 Factor: 0,0 Afstand: 55 km |
![]() | Poeldijk Woning / winkelpand Prijs: € 0,00 Factor: 0,0 Afstand: 8 km |
![]() | Schiedam Winkelpand Prijs: € 0,00 Factor: 0,0 Afstand: 19 km |